Kayıp Balık Dori, filmini izle

Kayıp Balık Dori, filmini izle. Macera dolu bir 95 dakika ile su altı yaşamını çocuklarla birlikte yetişkin insanlarda izleyebilecek. Mavi Tang balığı Dori’yi geçmişiyle ilgili bazı yanıtlar ararken arkadaşı Nemo ve Marlin’le yeniden biraraya getiriyor.

Kayıp Balık Dori, filmini izle. Kayıp Balık Dory, Pixar tarafından yapılmış ve Walt Disney Pictures tarafından yayınlanmış bir Amerikan 3 boyutlu animasyon filmidir. 2003 tarihli Pixar filmi Kayıp Balık Nemo’nun devamı niteliğindedir; Dory, Nemo, Marlin ve Balıkçı Teknesi çalışanları bu filmde de mevcuttur. İlk filmde olduğu gibi, Andrew Stanton senaryosunu yazıp bu filmi yönetmiştir.

Kayıp Balık Dori filmi kimsenin unutamadığı Mavi Tang balığı Dori’yi geçmişiyle ilgili bazı yanıtlar ararken arkadaşı Nemo ve Marlin’le yeniden biraraya getiriyor. 10 saniyede bir hafızası sıfırlanan Dori, sadece bir zamanlar bir ailesi olduğu ve onlardan bir şekilde ayrılmak zorunda kaldığıdır. Arkadaşlarıyla birlikte ailesini bulabilmek için uzun bir yolculuğa çıkan Dori, yol boyunca hayatla ilgili çok daha başka dersler de alacaktır.

Yönetmen: Andrew Stanton, Angus MacLane
Yapımcı: Lindsey Collins
Senarist: Andrew Stanton, Victoria Strouse
Oyuncular (Seslendirenler): Ellen DeGeneres (Dory), Albert Brooks (Marlin), Diane Keaton (Jenny), Eugene, Levy (Charlie), Ty Burrell (Bailey), Willem Dafoe (Gill), Vicki Lewis (Deb & Flo), Kaitlin Olson (Destiny)
Müzik: Thomas Newman
Stüdyo: Pixar
Dağıtıcı: Walt Disney Pictures
Yapım yılı: 2016, ABD
Vizyon tarihi:  8 Haziran 2016 (El Capitan Tiyatrosu)
Süre:  97 dakika
Ülke:  ABD

Kayıp Balık Dori, filmini izle

 
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir