Kuşum Aydın, Maymunlar Benim Kadim Dostum

Kuşum Aydın, Maymunlar Benim Kadim Dostum. Ünlü şarkıcı Aydın, Vialand Tema Park’a gelerek eğlence dolu bir gün geçirdi. Vialand Tema Park içinde Saray Salıncağı’ndan, Fatih’in Rüyası’na kadar pek çok üniteyi gezen Kuşum Aydın, hayranları ile sık sık fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Neşeli tavırları ile herkesin ilgi odağı olan Aydın yaptığı açıklamalarla yanındakilere de keyifli dakikalar yaşattı. Aydın: ‘’Burada adeta çocukluğuma geri döndüm, buraya gelen yaşlanmaz, ben de Benjamin Button gibi bakın her dakika gençleşiyorum’’ dedi.

Vialand Tema Park’taki eğlenceli gezisi sonrasında yine Vialand’de bulunan Jungle İstanbul’u da ziyaret eden Aydın yaptığı açıklamalarla yanındakileri kahkahalara boğdu. Maymunların olduğu bölümde, maymunları dikkatle inceleyen Aydın ‘’Maymunlar benim kadim dostumdur, hep çevremde vardır, asla eksik olmazlar.’’ dedi.

Gün boyunca neşeli tavırları ile herkesin gönlünü kazanan ünlü sanatçı, tekrar ziyaret etme temennisi ile eğlence kompleksinden ayrıldı.

 

Vialand Hakkında:

Üst üste aldığı uluslararası ödüllerle adından söz ettiren Vialand, International Council of Shopping Centers (ICSC)’de “Avrupa’nın En Özellikli Perakende Projesi” kategorisinde jüri özel ödülünü kazandı, Avrupa’daki 800 Tema Park arasından “2015 Yılının En İyi 5’inci Tema Parkı” seçildi ve Superbrands 2015’de “Türkiye’nin En Genç Süper Markası” ödülünün sahibi oldu. Toplam 600 bin m2’lik bir alanda konumlanan Vialand, hepsi birbirinden farklı mağaza cephelerine sahip benzersiz alışveriş merkezi mimarisiyle dikkat çekiyor. Klasik alışveriş merkezlerinden farklı olarak, içinde üç katlı alışveriş caddeleri bulunan Vialand’de 200’ü aşkın mağaza yer alıyor. Bowling ve en son teknoloji ile donatılmış sinema salonlarına sahip olan Vialand’in 8 bin araçlık otopark kapasitesi bulunuyor. Türkiye’nin ve dünyanın gözde eğlence merkezi VIALAND içerisinde bulunan Temapark ise 120 bin metrekarelik bir alanda konumlanıyor. Yetişkinlerin ve çocukların, doyasıya eğlendiği merkezde, 3 saniyede tam 110 kilometre hıza çıkan, dünyanın en iyi 4. Roller Coaster’ı “Nefes kesen”ve 20 milyon dolarlık yatırımla, özel olarak 4 bin metrekarelik bir alana kurulan, “Fatih’in Rüyası” gibi 30’u aşkın ünitesi ile misafirlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir