Sabancı ailesi kampanyaya destek oldu

Sabancı ailesi kampanyaya destek oldu. Özel sporculara destek olmak amacıyla başlatılan kampanyaya sabancı vakfı da destek oldu.

Sabancı ailesi kampanyaya destek oldu. Özel eğitim gereksinimi olan bireylerin sosyal hayata katılımlarını destekleyen Özel Olimpiyatlar Türkiye, ‘Biz Özeliz, Bağışlayın’ kampanyasını hayata geçirdi.

Özel Olimpiyatlar Türkiye Onursal Başkanı Dilek Sabancı kampanya ile ilgili olarak “Amacımız, bu özel sporcularımızı sosyal hayatın içine çekerek yaşıtlarıylakaynaşmalarını sağlamak ve insanların, toplumumuzun umutlarını yeşertmek… Toplumun tüm kesimlerine sesleniyorum, gelin, birlikte daha fazla çocuğumuzun hayatını güzelleştirelim” dedi. Kampanya yoluyla yapılacak her bağış, özel sporcuların diğer bireyler gibi eşit şartlarda spor yapmasına ve sosyalleşmesine olanak veren proje ve etkinliklere aktarılacak. Magazin dünyasından ünlü isimler de ‘Biz Özeliz, Bağışlayın’ kampanyasına destek oldu. Şahan Gökbakar, Mustafa Ceceli ve Bengü, kampanyanın simgesi kırmızı topu Instagram’da çektikleri videolarla birbirlerine yolladılar.

Sabancı ailesi kampanyaya destek oldu
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir